top of page

ETKİNLİK TAKVİMİ

GitarLive birçok farklı türde müziğe ev sahipliği yaptığı için lütfen programımızı inceleyip zevkinize uygun konserleri seçiniz. Mekânımız oldukça küçük olduğundan rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Bu şekilde yerinizi seçme avantajından da yararlanabilirsiniz.
>> İletişim ve Rezervasyon

GitarLive'da bu ay

GTR200126_Kapanis_IG.jpg

26.01.2020 Pazar 15:00 – 24:00

GİTARCAFE KAPANIŞ Etkinlikleri

JAM SESSION (herkese açık)

Ev sahibi gruplar:

İSPO (İstanbul Soundpainting Orkestra)

TRES

AHMET BEYLER

Giriş: kutu

(Lütfen yiyeceğinizi, içeceğinizi yanınızda getiriniz.)

 

Belki duymayan kalmıştır; GitarCafe kapanıyor. Bu vesileyle, bugüne kadar haberi olmayıp da vedalaşmak, son bir kere bizimle beraber çalıp söylemek isteyenler için 26 Ocak’ta jam session’lu, akşamına konserli, yemeli-içmeli bir etkinlik düzenliyoruz. Gerçi bu ayın 8’inde 20. YIL GİTAR BULUŞMASI ile jübilemizi yapmıştık. Ama biraz son dakika olmuştu, yola yardım konseri diye çıkmıştık, yolda kapanışımıza yardım konserine dönüşmüştü. Yani jübilemizi kaçırmış olanlar için de bir telafi olacak.

 

Program:

  • 15:00  Jam Session. Hep beraber doğaçlayalım.

  • 20:00  Ahmet Beyler (Sosyal Müzik Atölyesi)

  • 21:00  İSPO (İstanbul Soundpainting Orkestra) ve TRES konseri.

Not: Lütfen yiyeceğinizi ve içeceğinizi yanınızda getiriniz. Son günümüz olduğu için mutfağımız aktif olmayacak.

 

GitarCafe’yi kapatıyoruz ama GitarLive internet ortamında devam edecek. YouTube’dan ve  sosyal medya hesaplarımızdan videolarımızı izlemeye devam edebilirsiniz.

 

GitarCafe üzerine söylenecek çok şey var. Ama bugünlük bu konulara girmeyelim; yiyelim, içelim, çalalım. Nasıl olsa daha çok konuşacağız. Umarız eksikliğimizi dolduran birileri çıkar diyerek sahneyi sahiplerine bırakıyoruz. 

 

Sevgiyle, müzikle kalınız.

Please reload

bottom of page