ETKİNLİK TAKVİMİ

GitarLive birçok farklı türde müziğe ev sahipliği yaptığı için lütfen programımızı inceleyip zevkinize uygun konserleri seçiniz. Mekânımız oldukça küçük olduğundan rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Bu şekilde yerinizi seçme avantajından da yararlanabilirsiniz.
>> İletişim ve Rezervasyon

GitarLive'da bu ay

08.01.2020 Çarşamba, 20:30

20. YIL GİTAR BULUŞMASI

“GitarLive’a Destek Konseri”

Bekir Küçükay

Erdem Sökmen

Hasan Meten

Hüsrev İsfendiyaroğlu

Kamil Erdem

Melih Güzel

Ozan Akyatan

Sevda Daysalı

Tuba Akkaya

Konuk:

Bilge Susar (vokal)

Giriş: 50 ₺

2020’ye Girerken GitarLive’a Destek Konseri

2020’ye girerken GitarLive da 20 yaşına adım atıyor. Bilen bilir, burada her türlü müziğin en iyisinden olanını bulursunuz. Bu müziği en iyi yapan en başta tabi ki onu çalandır ama müzik sadece çalanla değil, dinleyenle, çaldıranla, ortamıyla, mekanıyla, tarihiyle, amacıyla hepsiyle beraber en iyi olabilir. GitarLive’ı müzisyenler neshinde vaz geçilmez yapan da müziğin en iyisinin olması için onun buna verdiği samimi katkıdır. Şimdi 20 yıllık bir geçmişten sonra hala yaşama savaşı verirken birbirinden değerli gitarist hocalarım, abilerim, dostlarım naçizane ama kolay bulunmayan bu katkıyı yaşatmak için, GitarLive yaşasın diye, bu konseri düzenliyorlar. Siz de gelerek, müziğin vaz geçilmez parçası olan seyirciyi var ederek bu müzikteki yerinizi alınız.

Bu buluşmada sahne alacak, bugüne kadar sahne almış tüm müzisyenlere ve konserlerimize gelerek bize ve daha önemlisi müziğin var olmasına destek olan tüm dinleyicilere, müziğin var olmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Please reload

GitarLive - Caferağa Mah. Sakız Gülü Sok. Taranto Apt. No:7/1 Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 348 6055 - 0530 172 6970   info@gitarlive.com        GitarLive © 2016

Web Tasarım: CMS Istanbul