GÜNCEL DUYURULAR

28.02.2018

GitarLive’da bu hafta sonunun ilk konserinde bağlama üstadı FERDA EREREN sesi ve sazıyla gönül soframızı “Üç Deniz’den Türküler” ile donatacak.

Kendi deyimleriyle “Bir Star Wars gezegeni” olan KUAN ise "@GitarLive" konserinde ilginç müzik aletleri ve tınılarıyla Pazar...

21.02.2018

GitarLive'da geçtiğimiz Pazar (18 Şubat 2018) gösterilen belgesel, üç tarihi projenin aktörlerini yıllar sonra yeniden bir araya getirdi. İşte 8 yıl öncesine uzanan bu ilham verici sürecin bol fotoğraflı öyküsü...

GitarLive’ın düzenleyicileri arasında olduğu ISCMS etk...

21.02.2018

Şubat'ın son haftası sazının ustası sanatçıların yıldızlar geçidine sahne olacak. Cuma akşamı çok yönlü duayen müzisyen BİROL TOPALOĞLU, bol konuklu ve söyleşili konseriyle gönülleri fethedecek.

Bağlamanın büyük ustaları CENK GÜRAY ve ALİ FUAT AYDIN, "Nefes" konser se...

14.02.2018

Şubat’ın üçüncü haftasında biri trio, diğeri duo olan iki keyifli konserimiz ve sürpriz bir belgeselimiz var. Şarkıları, artlarında yatan ilginç hikayeler eşliğinde seslendiren solist ERDEM ÖZKAN ve arkadaşlarıyla Cuma akşamı caza doyacağız.

Cumartesi gecesi ise Canfe...

05.02.2018

Bu hafta GitarLive gerek sahne alacak yıldız sanatçılar, gerekse rengarenk performanslar açısından parmak ısırtan konserlere ev sahipliği yapıyor.

“Bastırılmış müzik özgür değildir” mottosuyla bir araya gelen VHV üçlüsünün türler ve tarzlar arasında özgürce salınan do...

02.02.2018

GitarLive bu hafta sazlarının yanı sıra tümü seslerini de kullanan iki farklı ikiliyi konuk ediyor.

Cuma akşamı BİR DEM İÇRE; tasavvuf müziği ve geleneksel Anadolu ezgilerini harmanlayan, güzele ve muhabbete yol olmaya gönül veren iki bacının demiyle sahne alacak.

He...

Please reload

Öne Çıkanlar

GitarCafe Kapanış Etkinlikleri

22.01.2020

1/10
Please reload

En Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv